Odevportali.com Hizmet Şartları ve Sözleşmesi

1. ÖdevPortalı Arama Motoru ile İlişkiniz ve İade Koşulları

1.1. İade işlemi ilk 5 iş günü içerisinde olmak zorundadır.

1.2. İade koşulları gereğince hiç bir veri indirilmemiş olması gereklidir.

1.3. İade işlemi istendiği süreden en geç 24 saat içerisinde ödemeniz iade edilecektir.

1.4*. Odevportali.com verileri sunucusunda barındırmaksızın sadece arama motoru görevi görmektedir. Arama sonucu karşınıza çıkan veri , dosya ve bilimum sanal medya içeriklerinden odevportali.com mesul değildir.

2. Şartların Kabulü

2.1. Hizmetleri kullanabilmek için öncelikle Şartları kabul etmelisiniz. Şartları kabul etmezseniz Hizmetleri kullanamazsınız.

2.2. Şartları aşağıdaki şekillerde kabul edebilirsiniz:

(A) ÖdevPortalı tarafından herhangi bir Hizmet için kullanıcı arabiriminde seçenek verildiği takdirde Şartları kabul etme seçeneğine tıklayarak; veya

(B) Hizmetleri kullanarak. Bu durumda, ÖdevPortalı’nın Hizmetleri kullanımınızı kullanım anından (arama yaptığınız andan) itibaren Şartların kabulü olarak varsayacağını anlamakta ve kabul etmektesiniz.

 

2.3. Eğer (a) ÖdevPortalı ile bağlayıcılığı olan bir sözleşme yapmak için gerekli hukuki yaşta değilseniz, veya (b) Amerika Birleşik Devletleri kanunları veya ikamet ettiğiniz ülke veya Hizmetleri kullandığınız ülke de dahil olmak üzere diğer ülkelerin kanunları uyarınca Hizmetleri almaktan men edilmişseniz, Hizmetleri kullanamaz ve Şartları kabul edemezsiniz.

2.4. Devam etmeden önce, Genel Şartların yerel kopyasını kendi kayıtlarınız için basmalı ve saklamalısınız.

 

3. Şartların Geçerliliği

3.1. ÖdevPortalı tarafından size sunulan şartlar siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren geçerlilik kazanır.

 

4. İade Öncesi

4.1. Odevportali.com sadece bir arama motorudur. Sözleşme kabul edildiği taktirde hiç bir veri hakkında sorumluluk kabul edilmez.

 

4. Veriler

5.1. Odevportali.com adresinde bulunan veriler odevportali.com sunucusunda barınmadığından kontrolleri yapılmadığından (Arama Motoru Pirensiplerinde çalıştığından) hiç bir veri hakkında, kullanıcı tarafından veri içeri hakkında, ve verinin içeriğinde geçen yazılar hakkında hiç bir bağı yoktur. Hak iddea edilemez.